Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

KIM

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: KIM

Příspěvekod L + L v 27 kvě 2013 22:41

""5-()
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod akras v 28 kvě 2013 04:27

Tedy musím říct, že máte nádhernou smečku, naprosto unikátní a jedinečnou. Fotečka fenečky miminka mě dostala, je naprosto nádherná :8: . Moc se těším na fotečky jak holčička roste.
Kim je úžasná, oni vůbec tihle chlupáči dokáží strašně překvapit. Můj Pierrek nemusí žádné pejsky - od malinkých po velké, na všechny vždy vyjížděl a vyjíždí, jen psy v rámci rodiny dokázal ignorovat.Zariskovala jsem a adoptovala ještě Zuzku a nestačím se divit, Pierrek si v klidu nechává od Zuzky láskyplně okusovat hlavu a drží bez protestů.Naše zlatíčka chlupatá jsou prostě skvělá stvořeníčka !!!!
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Kimulí cestovatelka

Příspěvekod Listopadovic v 08 črc 2013 19:49

Kimuška byla ve čtvrtek na výletě po Orlických horách a vyšlápla si na samotný vrchol, Velkou Deštnou a pak ještě na Masarykovu chatu.. :-)
Jinak doma nám konečně začala stoprocentně věřit :) když přijedu z práce, radostně štěká za plotem a vrtí ocáskem při každém mém slovu.. :) Je to zlatíčko :)
Greyhoundí princezna Kim, australské potvůrky Zara a Fly a přítele australák Zbyšek :)

bývalý dočásek Lisa(Bobo)
Listopadovic

Příspěvekod akras v 09 črc 2013 04:32

Samé krásné zprávy ""4-() ""5-()
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Listopadovic v 14 srp 2013 14:34

Tak Kim úspěšně absolvovala semnou a se smečkou týden na agility táboře. Svůj denní plán pečlivě plnila na 200%. (tj. spánek, spánek a odpočinek).
Každé ráno kolem šesté mě vzbudila s nutností drbání kejtiček, hrudníčku a bříška. Po tomto 20minutovém rituálu následovala neskutečná tůra (cca 700m) kde Kimule musela vykonat nezbytnou psí potřebu a šup šup zpět do stanu.. :) Samozřejmě si Kim krátila čas žvýkáním různých pochutin jako jsou vepřové uši, šlachy, pařátky a podobně, takže když přijela domů, vypadala jak reklama na zubní pastu-zoubky bílé jako perličky.. :))

Kim také navštívila dětský tabor BRĎO kde předvedla, jak hodná a vychovaná je. Nechala se od dětí hladit, mazlit a dokonce i rozdávala pusinky.. :) A děti se zase dozvěděli něco nového o greyhoundech.

A také se musím pochlubit naším obrovským pokrokem.. jelikož dnes se mi greyhoundí dušička opravdu otevřela.. Dnes poprvé jsme spolu blbly na zahradě, hrály jsme na babu a mordovaly se.
Moc moc děkuji GACR a Láďovi, že takový poklad mám... Láďa moc dobře ví, že jen co jsem zahlídla topík, bombardovala jsem ho zprávama, že jsem se zamilovala a že škoda, že ji budu mít jen jako dočáska... Osud tomu tak chtěl a spojil nás dohromady.. Od toho okamžiku co vylezla z transportu a skočila mi do náruče, jsem věděla že ji nedám... Je to jako bychom ji měli od jakživa.. Je to naše štěstí.
Přílohy

kimulinek.jpg
Princezna
(75.46 KiB) Zatím nestaženo
Greyhoundí princezna Kim, australské potvůrky Zara a Fly a přítele australák Zbyšek :)

Listopadovic

Příspěvekod L + L v 14 srp 2013 14:43

Péťo, osud někdy dokáže být i neskonale krásný a milosrdný :3:
Je radostí být u Tebe adoptovaný.... (nemáš tam ještě kousek místečka... :24: )
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Kim hradečanda

Příspěvekod Listopadovic v 12 lis 2013 13:26

Tak je tomu měsíc a něco, co jsem se já s psí smečkou přestěhovala do města... Bylo nehorázně těžké sehnat byt s třema velkýma psama, ale zvládli jsme to... Co na to psi?
Tralaláci (čili australáci) trochu trpí nedostatkem vybití a taky mi to dávají jasně najevo-jeden den bez pořádné procházky znamená, že se v noci zaručeně nevyspím. Za to Kim je v sedmém nebi.. Celý den se může proválet v pelíšku a posteli a ještě k tomu ji nikdo nevyhazuje na zahradu.. Opět se mi potvrdilo, jak neskuteční byťák grey je... :D Aby toho nebylo málo, ve vedlejším vchodu bydlí jemná greyhoundí fenečka, takže Kimulka má kamarádku. :)
Poslední dobou Kimču trápí střevní potíže, ale je tak úžasná, že si dojde ke dvěřím a začně fňukat, když potřebuje... Zlatíčko moje..
V neposlední řadě chci zmínit granule... Dostali jsme zadarmo pytel Proplanu digestion a říkám, že už nikdy víc!! Kim se po tom strašně zhoršila srst, takže přecházíme zpět na Calibru energy...

Listopadovic

Příspěvekod Blanka.Mull v 12 lis 2013 20:20

Člověče my jsme taky s tou Calibrou spokojený???A přitom to nikdo hnedle ani nezná a nedává??Nejvíc mě štve že tady to není k dostání,tak sem musela nouzově přestoupit na Happy Dog.Ale od příštího týdne zase jedem v Calibře.
Když potřebuje Kim vyvenčit neknučí náhodou tak jemnounce??jako myška??Melody jo leží mi na posteli a pozoruje mě ,koulí očima a tak lehce ,tiše knučí..
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Listopadovic v 04 říj 2014 12:59

Kimiček se dneska byla podívat na nové psí kámoše, kteří dorazili dnes dorazili do Proboštova. Chudinka byla trochu zaskočená, asi se bála že si ji Nigel vezme zpátky. :-) Dneska jsem to vydržela a vyjínečně jsem si nepřivezla nového chrtíka...Ale nutkání jsem teda měla. :-)

Listopadovic

Příspěvekod kvetamama v 04 říj 2014 13:57

A já Ti Péťo asi trochu závidím (že jsi tam byla). Ba ne, hodně :-D :-D .
kvetamama

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní