Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Maldini greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Maldini greyhound

Příspěvekod hilena v 19 říj 2014 18:42

To je skvělá zprávička...Maldíšek je šikula, že zvládnul trpělivě dělat tak dlouho maroda a vyplatilo se :-)
hilena

Příspěvekod L + L v 19 říj 2014 20:49

""9-() ""5-()
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Lidka v 08 lis 2014 23:25

Ahojky ...
posílám pozdravení a vzkazuju, že už mi nic není :-).
Už 6 týdnů je to, co mi vypadával ten prstík a po klidovém režimu a Alavisu běhám, jako dřív a moji páníčci jsou šťastní a já také. Užíváme si zase naplno života, běhání, procházek . Slovo amputace už se u nás neskloňuje :109: ...Mám se dobře a jsem na světě rád.
Přeju všem pejskům a jejich páníčkům, kteří máte nějaké trápení, ať vše co nejdříve dobře dopadne a jste spolu spokojeni a je vám dobře... :54: . Moc vám to přeju...
...už zase zdravý a v pořádku Maldiny... {5;35} ...
Přílohy

PA280678.JPG
PA280678.JPG (152.07 KiB) Zobrazeno 2847 krát

PA280663.JPG
PA280663.JPG (127.08 KiB) Zobrazeno 2847 krát

PA280660.JPG
PA280660.JPG (157.59 KiB) Zobrazeno 2847 krát
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod vratislav v 10 lis 2014 19:31

Maldíku to jsem moc ráda, že jsi v pořádku. Až se uvidíme tak si pěkně zaběháme. V tomto počasí chodím dvakrát za den na hodinku ven a před večeří si zaběhnu pár koleček po zahradě a potom..... hurá do teplého pelíšku, ale do neznamená, že si přes den nehodím nějaký ten šlofíček. Vlastně mimo naplánované aktivity slastně chrupám co to jde po celý den a v noci samozřejmě také. No, pro nás důchodce je to fajn náplň hi,hi. Měj se Magic :11:
vratislav

Příspěvekod Lidka v 10 lis 2014 21:05

Ahoj hvězdičko a díky za krásné psaní....
o tom chrupkání to je nádhera, to já taky můžu pořád, ale taky šíleně rád startuju a vyrážím rozříznout vzduchovou kapsu přede mnou ...ty jsi senzační a vytrvalá turistka, :41: ...beruško tečkovaná, my teda nejsme žádní lenoši, že ??? ..pořád na sobě makáme a já myslím, že nám to prospívá. Ty navíc sportuješ se svým páníkem a dlouhé každodenní vycházky vám prospívají oběma, jste borci ""5-() , na to moje mamča nemá, protože, kdyby měla vystřelit se mnou, tak ještě teď se kutálí někde v hromadě listí a pak by ji asi nikdo nesešrouboval dohromady :21: !!! To víš, už jsme taky skoro před důchodem ... :13:
Ale věk ani naše ubývající fyzické schopnosti nám nezabrání dělat voloviny a těšit se z každého společného dne, že ???
Moc tě zdravím a mám radost, že jsi tam, kde jsi....u hodných, dobrých lidí se smyslem pro humor a to je ta největší naše výhra !!! Měj se hezky :103: :54: .
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Lidka v 17 lis 2014 08:58

Včera jsme jeli na kliniku... od rána byl Maldik apatický,nemohl vstát...na RTG vet zjistil zvětšené ledviny a vypadá to na zánět...dostal 3 injekce,teď leží pod dečkou a bojuje, já taky....uvařila jsem mu kuře,které miluje, ale nic nejí, nic...k večeru jedem na další injekce..na čůrání ho ze schodů nosíme a musíme mu pomoci vstát, sám nevstane......opatrujem ho jak mimimo a já se o něj moc
bojím...držte všechno, co máte, ať je silný ...já to psychicky sama v sobě moc nedávám i když vím, že jsem jeho obrovská opora,tak se snažím...velmi...vet říkal,že by to dneska už mělo být k večeru lepsí, ale zatím to nevypadá.... :63:
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod jitsvejdikova v 17 lis 2014 09:33

{5;19} Ahoj všichni, nepanikařte, bude to dobrý.Musí.A zánět ledvin se zvládnout dá, to je jasný.Tak broučka za nás pohlaďte a ať je mu už dobře.Dej hned vědět jakoukoli změnu k lepšímu.Já si dovedu představit, jak vám teď je , to mě věřte.
jitsvejdikova

Příspěvekod kvetamama v 17 lis 2014 10:05

Budeme na vás všechny myslet a držet tlapky i palečky. Pokud čůrá, je to dobré, alespoň jde to špatné ven. V současné době, kdy řádí virózy jako splašené, tak není divu, že nějaká potvůrka sedne i na pejsky. A jak říká moje doktorka, někomu se usídlí v průduškách, někomu v kloubech, někomu v zažívacím traktu a někomu v ledvinách a močových cestách. Budete bojovat všichni a zase určitě bude dobře.
kvetamama

Příspěvekod Lidka v 17 lis 2014 10:34

Vy moje hodná srdíčka na dálku, při vaření mám noťas na stole a pročítám katastrofické scénáře spojené se zánětem ledvin, akorát mě to nervuje a jsem úplně rozhozená...takže to nemůžu číst a stránky jsem opustila, musím věřit doktorovi....já jsem fakt strašná vím to o sobě, strašně to prožívám, ale ostatně jako vy holky...
já ho tak miluju dušičku naši něžnou, že to prostě nedávám...teď jsme ho zvedali po 3 hodinách na čůrání a je jak mátoha, vůbec se nepostaví-svírá mi to srdce....nic nejí už dva dny,takže dneska vkládám naděje k doktorům, co bude....pije tak 3x za den, ale dneska po těch injekcích je to zdá se mi ještě horší, včera ještě jakš, takš vstal...
Jak pojedem na další injekce ATB dneska, tak uvidím co nám řeknou, co máme dělat..., jestli třeba nenasadí kapačky...mám žaludek sevřený jak ořech a dušičku úplně malinkatou...děkuji vám holky, že jste se mnou...jdu ho pohladit....
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Návštěvník v 17 lis 2014 11:06

Lidunko, myslíme na vás!!! Je to hrozný, dívat se na mlčící dušičku, která neřekne, co a kde ho bolí... jen na nás kouká těma očima.. ale on se z toho dostane a bude vše jako dřív!! Držte se všichni a dejte nám vědět, hned jak budete mít další zprávy... miláčku, všichni ti držíme palečky a všechno, co máme {5;17}
Návštěvník

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní