Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Lady a Wings

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Lady a Wings

Příspěvekod pzlkovanova v 14 pro 2009 12:04

Dovolilla jsem si založit Ladynce a Wingsovi téma v adoptovaných, abychom vyděli všechny aktualitky :113:
Obrázek
pzlkovanova

Re: Lady a Wings

Příspěvekod Kateřina v 14 pro 2009 12:14

Krásná fotka. Wings má zase ten pohled: ,,vzhlížím k lepším zítřkům" :lol: Jsem moc ráda, že se mají tak fajn, a začínají se oťukávat....
Kateřina

Příspěvekod dadynka v 14 pro 2009 12:54

Tak pesánci mají už svůj topic tam, kde má být, Peťa předběhla, já fakt nestihám, kopíruji ranní příspěvky Ladynce a Wingsovi, ať je to v pořádku.
Aha, tak teď koukám, že ty ranní už zmizely. Nevadí. Tak stručně znova. Pesánci oba v pohodě, hodně spinkají a odpočívají, Ladynka už se ze svého stresu a obrovské únavy pomaličku dostává. S podivem je to ona, která se snaží v těch chvílích, kdy nespinká, stále něco řešit na lince, před chvíli dokonce vytáhla z otevřené skříně velký pytlík se sušeným maskem, které už koštovali, ale já byla rychlejší a gumička na sáčku vydržela. Včera jsme přijeli až večer, s vypětím sil jsme zvládly pesánky ještě vykoupat, nakrmit a kolem jedenácté jsme byli ještě venčnout. V noci oba pochopitelně nasáčkovaní u mne v posteli. Lady v nohách, ta je zatím taková opatrnější, Wings totálně přes celou postel. Ladynka v noci dokonce několikrát rovnala Wingse, protože lítal s dekou, kterou byl přikrytý na pelíšku po pokoji a Lady se nelíbilo, že mu má uhýbat, když si ji vehementně snažil vzít do postele. Tak jsem zase rovnala Ladynku, že na brášku se nevrčí. No úžasné noční zážitky. Jinak pesánci pěkně zvládají i ruch našeho sídliště, auta i tramvaje, jen musíme všechno pomalu. Večer jsem ještě vložila pár rychlých fotek z mobilu po příjezdu a pak po vykoupání na původní topic, tak se pokusím ještě někde vyhrabat z kompíku a vložit znova sem. Tak já jdu honem něco dále odbahňovat, vybalovat a tak, než prdelky vstanout a budou zase zkoumat.....

Obraz022.jpg
Obraz022.jpg (45.26 KiB) Zobrazeno 3758 krát
Takhle odpočívali po příjezdu domů

Obraz030.jpg
Ladynka spinká po okoupání
Obraz030.jpg (38.01 KiB) Zobrazeno 3743 krát

Obraz031.jpg
Chlapeček Wings taky voňavý a okoupaný
Obraz031.jpg (29.71 KiB) Zobrazeno 3722 krát

Jinak hafánci jsou si podobní skoro k nerozeznání
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Solejka v 14 pro 2009 15:07

Jůůůů, krásní jsou... a ten pohled... :8: :8: :8:
Solejka

Příspěvekod Lucky v 14 pro 2009 17:10

Jsou to zlatoušci. Menší ségra a větší bráška. :)
Lucky

Příspěvekod Draza v 14 pro 2009 19:11

jsou nadherni,krasne fotecky :105:
Draza

Příspěvekod yomi v 14 pro 2009 19:19

Jéj su veľmi krásny na spapanie...cukričkovia sladky :8:
yomi

Příspěvekod dadynka v 14 pro 2009 19:21

U nás v poklidku, holčička se poprvé přes den natáhla na gaučík /noc tam prospala/, spinká, napapkaná, chlapeček spinká na pelíšku, vedle něj sedí na zemi moje Barča, která se s noťáskem na klíně připravuje na zkoušku. Píši to proto, že mi neustále připomíná, že NESMÍM pejsky rozmazlovat a musím být důsledná, leč ona sama hladí pejska, ten slastně přivírá očka a už si našel klasickou chrtí polohu - nožky hore a vyšpulené bříško, Baruška se mazlí a šišlá na něj a šišlá.... Dokonce jsme se lehce pohádaly, u které z nás dnes budou pejsci spinkat. Komu není rady, tomu není pomoci :105:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Draza v 14 pro 2009 20:00

To je krasny,cumacci jedni :105: Holky,hlavne se nehadejte,oni si to stejne usporadaji jak jim bude po chuti :25:
Draza

Příspěvekod pupulu v 14 pro 2009 20:01

Super holky ať Vám to klape a nehádejte se -proto máte přece oba!! :113: Doufám,že je Lady po karambolu o.k.! :54:
pupulu

Další

Zpět na Adoptovaní