Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Meteor - "Mety" lurcher

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Meteor - "Mety" lurcher

Příspěvekod tereyska v 17 pro 2009 00:20

ta jsem si uvědomila, že už by mohl býti tady mezi námi :)

Metík nebo "Mety" - jak jsem si ho zkrátila ( Promiň monuško ), tak že po příjezdu si tady chtěl udělat menší kotec - tak, normálka bez jakéhokoliv nazneční čůráme kakáme a uklízíme, ale hlavně učíme :) , dnes to zvládl přes den už venku s pochvalou a tak uvidíme co přes noc, schody moc nemusí - má z nich strach na chodbě, ale lákám vždy řádně a pak jde, nesmím ho nutit moc, na odměny reaguje dobře, je docela akční a umí hrát takoooovéé neviňátko, to kdyby jste viděli :78: . je to docela náročné ho usměrnit, zkouší na Blackyho své postavení jako šéfa, ale je to spíše nutkání být všude a určitě si užije to, že bude jedináček, on si tu pozornost , lásku - péči zaslouží, je vifět že v útulku byl hodně dlouho a neměl to jednoduché. na vodítku se dá pěkně chodit - hlavně když máte jeho pozornost, stačí i když ho hladíte a je za to hrozně vděčný a za mazlení by dal cokoliv, hlavně aby neskončilo :lol: . je ho všude plno ..
Jediné co bude chtít pořádně potrénovat je společnost s druhými pesany,aby věděl, že je to v pořádku, když jsou kolem i jiní. ale vše se dá trénovat, je učenlivý a bude skvělý na cvičáku - baví ho hry.. a vůbec.
měl průjem, ale ( ťuk ťuk na dřevo ) vypadá to lépe, máme probiotika už jen..
zítra budu volat pro výsledky krve, ale měl by to být zdrvý hoch :), má menší kýlu, ale oparvdu malinkou není to nic vážného, až se budou dělat Metymu zoubky tak se to může vzít při jednom v narkoze, teď je ale moc brzy, je toho na něj už tak dost vše kolem nové.. a nové pravidla.
Monušku tu máme na víkend, ta už se nemůže dočkat a my jí taky :103: , vše si řeknem a hlavně se spolu uvidí konečně a pomazlí a vyvenčí a tak :)
tereyska

Re: Meteor - "Mety" lurcher

Příspěvekod monuška v 17 pro 2009 07:46

Těším se opravdu hrozně moc...baťoh plný dobrůtek a hraček už stojí u dveří, tak se máš Mety na co těšit ;)
Ale ty se určitě stejně nejvíc těšíš na paničku, že :11: :8: ?
Už aby byl zítřek... :3:
M & M
monuška

Příspěvekod Lucky v 17 pro 2009 11:43

A my se zase budeme těšit na nové zprávičky o Metíkovi. Terezka s ním má úžasnou trpělivost, věřím, že hoch si všechno postupně v paličce srovná, bude s ním práce, ale ten výsledek bude stát za to. :53:
Lucky

Příspěvekod tereyska v 17 pro 2009 15:45

.. Metík se na Tebe Monuško těší - už jsem mu to šeptala :8: a vrtěl se u toho jako pominutý.
budeme tě čekati na nádraží :)
tereyska

Příspěvekod tereyska v 20 pro 2009 19:22

Obrázek

Obrázek

tady vkládám Metyho :)

Monuška u nás byla celý pátek ( to si užívali jen sebe a my šli s Blackym do práce ) a pak v sobotu ještě jsem byli na venčení s Meteorem v Meteoru, návštěva byla moc příjemná a Mety si fakt užíval pozornosti a myslím, že pochopil kdo ta paní co ho tak hladí je :D moc si to užili oba myslím a my taky. brzo Vám určitě napíše sama monuška jak tady bylo víc..
jinak Mety už dnes nekadil ani nečůral doma, průjem je pryč, a vysavač je to stejný pořád :lol:
musím ho pochválit ..je opravdu učenlivý , ďáblík Mety :103: :lol:
tereyska

Příspěvekod dadynka v 20 pro 2009 19:27

Vypadá krásně spokojeně, Terez, moc prima.
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Lenka Č v 20 pro 2009 19:55

jj,vypadá konečně šťastně :3: :11: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod tereyska v 21 pro 2009 14:30

.. jjo je happy one :), dnes valím do práce a enchávám je tu samotné, tak jsem zvědavá, ale milá má sousedka má klíče a tak bude hlídat bydlí hend na proti, bude kontrolovat :) neb se vracím pozdě dnes. a brát je oba nemůžu ..
Brzo nám písne Monuška dnes ..
tereyska

Příspěvekod monuška v 21 pro 2009 20:13

Snad to kluci doma sami zvládnou... ;)

Víkend u Terezky s Metíkem byl opravdu moc fajn...Metík je úžasný mazlík, hodně učenlivý a komunikativní. Opravdu alespoň ze začátku potřebuje domov bez dalších pejsků, kde bude on středem pozornosti, protože se o ni evidentně velmi nerad dělí. Není se ale čemu divit, byl rok v útulku, kde určitě neměl lásky a pozornosti dostatek, takže teď když ji má, užívá si jí plnými doušky. Za ty dva dny, co jsem byla u Terezky, už pěkně chodil na záchod ven...dokonce jsem si všimla, že po vyčurání venku už čekal na odměnu :) . V noci spinkal hezky vedle mě na rozkládacím gauči, vůbec nepochodoval...prostě až když jsem se probudila, začal mě olizovat a chtěl se mazlit :11: :8: .
Na čem budeme muset zapracovat je jeho postoj k ostatním pejskům. Staví se k nim velmi dominantně, ocas a uši nahoru, naježí se....prostě všemi způsoby dává najevo svou nadřazenost. Budeme s ním chodit na cvičák, kde se bude muset naučit, že pejsci všech velikostí a pohlaví jsou OK a že takhle se chovat nesmí. Na druhou stranu tím, že je sebevědomý, nemá problém s ničím kolem sebe. Za ty 2 dny absolvoval svou první jízdu vlakem, tramvají a poprvé byl v rušné Praze...nic z toho mu nečinilo sebemenší problém. Cestou zpátky vlakem k Terezce si dokonce po vzoru Blackyho lehl na zem a dřímal až do chvíle než jsme vysedali :113: ....učí se opravdu hodně rychle :D .
Doufám, že jsem na nic podstatného nezapomněla...za chvíli se vrhu na fotky a pokusím se jich sem pár přidat. :3:
M & M
monuška

Příspěvekod Lenka Č v 21 pro 2009 20:25

to se krásně čte :113:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Další

Zpět na Adoptovaní